15 czerwca 2019 r
XXIII Turniej o Złoty i Srebrne Pierścienie Świętej Katarzyny zgromadził wielu uczestników z Polski nie zabrakło naszych brackich przyjaciół; samorządowców, przedsiębiorców i sympatyków. W wyniku strzelań turniejowych obok zwycięzców w poszczególnych kategoriach wyłoniony został kolejny Król Okręgu Pomorskiego ZKBS RP LUDMIŁA GOŁĄBEK (intronizacja nastąpi 20 stycznia 2020 r), Mistrz Okręgu Pomorskiego ZKBS RP PIOTR CZAPIEWSKI oraz drużynowy Mistrz Okręgu Pomorskiego ZKBS RP KBS Starogard Gdański. Rywalizacja trwała do późnego popołudnia:
1. Pierścienie Św. Katarzyny – kbks
I – PIOTR CZAPIEWSKI
II – LUDMIŁA GOŁABEK
III – KAZIMIERZ LASKOWSKI
2. Tarcza Prezydenta Miasta Starogard Gdański - kbks
I – BONK BOGDAN
II – LASKOWSKI KAZIMIERZ
III – BONA ZBIGNIEW
3. Tarcza Przewodniczącego Rady Miasta Starogard Gdański - wiatrówka
I – KLAS TOMASZ
II- ALDONA SAMBOR SOCHACZEWSKA
III – LEMIECH ZBIGNIEW
4. Tarcza Starosty Powiatu Starogardzkiego - wiatrówka
I – CZAPIEWSKI PIOTR
II – TYDA KRZYSZTOF
III – ŁABUDA ADAM
5. Tarcza Wójta Gminy Starogard Gdański - kbks
I – WOLFRAM RAFAŁ
II – SZWARC MARIUSZ
III – BALCEREK MAREK
6. Tarcza STARKOM Spółka z o.o. - wiatrówka
I – MULLER ARKADIUSZ
II – PAWŁOWSKI RAMZES
III – KLAS TOMASZ
7. Tarcza ZUOK Stary Las Spółka z o.o. - wiatrówka
I – ALEKSANDRA PROCHNA ŚMIEJKOWSKA
II – ALDONA SAMBOR SOCHACZEWSKA
III – PIOTR CZAPIEWSKI
8. Tarcza STARWIK Spółka z o.o. – kbks
I – GŁOWACZ MATEUSZ
II – WOLFRAM RAFAŁ
III – GILEWSKI JACEK
9. Tarcza Burmistrza Czerska. – kbks
I – TYDA KRZYSZTOF
II – BALCEREK MAREK
III – GILEWSKI JACEK
10.Kur Bracki – kbks
I – KRZYSZTOF TYDA
II – JACEK DUDEK
III – ZBIGNIEW BONK
11.Strzelanie o tytuł Króla Okręgu Pomorskiego Zjednoczenia KBS RP. - kbks
I – GOŁABEK LUDMIŁA
II – CZAPIEWSKA RENATA
III – GOŁĄBEK KAZIMIERZ
12.Strzelanie o tytuł Mistrza Okręgu Pomorskiego Zjednoczenia KBS RP. – kbks
I – CZAPIEWSKI PIOTR
II – BONK ZBIGNIEW
III – GOŁĄBEK LUDMIŁA
13.Strzelanie o tytuł Drużynowego Mistrza Okręgu Pomorskiego KBS RP. – kbks
I – KBS STAROGARD GD
II – WEJHEROWO
III - GDYNIA