26 lipca 2019 r
Reprezentacja Okregu Pomorskiego w skaldzie , Piotr Czapiewski ( Tczew ) Krzysztof Tyda ( Starogard Gdanski ) Arkadiusz Muller ( Skarszewy ) w dniach 26-28 lipca 2019r uczestniczyła i reprezentowała godnie Okręg Pomorski w zawodach Strzeleckich organizowanych w Tarnowie Podgórnym.
Organizator przygotował 11 konkurencji , z których aż 8 tarcz zdobyła nasza reprezentacja , Piotr Cz. 3 tarcze , Krzysztof T. 3 tarcze , Arkadiusz M. 2 tarcze .
Wwyniki zawodów :
1. Tarcza Rycerzy Piotra i Pawła :
I m-ce Krzysztof Tyda
II m- ce Piotr Czapiewski
III m - ce Grzegorz Jaskola
2. Tarcza dowódcy 12 Brygady WOT w Poznaniu :
I m-ce Piotr Czapiewski
II m-ce Krzysztof Cieslik
III m-ce Grzegorz Jaskola
3. Tarcza Firmy Semco ze Śmiłowa
I m-ce Piotr Czapiewski
II m-ce Krzysztof Tyda
III m-ce Arkadiusz Muller
4. Tarcza grupy motocyklowej GHOST w Poznaniu
I m-ce Arkadiusz Muller
II m-ce Krzysztof Tyda
III m-ce Piotr Czapiewski
5. Tarcza Regimentarza artylerii domu Radzimiłow
I m-ce Krzysztof Cieslik
II m-ce Krzysztof Tyda
III m-ce Arkadiusz Muller
6. Tarcza Księcia Krzysztofa Radzimiła
I m-ce Grzegorz Jaskola
II m-ce Krzysztof Cieslik
III m-ce Krzysztof Tyda
7. Tarcza prezesa zjednoczenia organizacji historycznych i strzeleckich
I m-ce Grzegorz Jaskóła
II m-ce Radosław Królicki
III m-ce Arkadiusz Muller
8. Tarcza Gminy Tarnowo Podgórne
I m-ce Krzysztof Tyda
II m-ce Grzegorz Jaskóła
III m-ce Piotr Czapiewski
9. Tarcza Powstania Wielkopolskiego w 100 rocznice
I m-ce Piotr Czapiewski
II m-ce Arkadiusz Muller
III m-ce Grzegorz Jaskóła
10. Tarcza Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Tarnowie Podgórnym
I m-ce Arkadiusz Muller
II m-ce Krzysztof Tyda
III m-ce Piotr Czapiewski
11. Tarcza Prezesa KBS w Tarnowie Podgórnym
I m-ce Krzysztof Tyda
II m-ce Piotr Czapiewski
III m-ce Grzegorz Jaskóła
Łącznie zdobyliśmy aż 22 nagrody
1. Brat Piotr Czapiewski 3 Pierwsze miejsca , 2 drugie miejsca , 3 trzecie miejsca
2. Brat Krzysztof Tyda 3 pierwsze miejsca, 4 drugie miejsca , 1 trzecie miejsce
3. Brat Arkadiusz Muller 2 pierwsze miejsca , 1 drugie miejsce , 3 trzecie miejsca